główna klienci kontakt     

mida news

Internetowe Gazety Regionalne

:: Radomsko :: :: Zakopane ::
:: Częstochowa :: :: Piotrków ::

:: Informator ślubny ::

>> więcejPrzedsiębiorstwo Wielobranżowe "WTÓRMEX" działa na rynku od 1991r. Na początku zajmowało się obrotem złomem stalowym skupowanym od ludności i od podmiotów gospodarczych, a także handlem opałem i wyrobami hutniczymi.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.wtormex.com.pl/Wykonuje na terenie Radomska i okolic następujące usługi urządzeniem piorącym typu "Puzzi S" :
- Pranie dywanów i wykładzin
- czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej
- usuwanie wszelkich plam
- eliminowanie roztoczy


Strona znajduje się pod adresem: http://www.emu.webmida.comSala bankietowa "EDEN" oferuje państwu swoje usługi w zakresie organizacji wszelkich imprez okolicznościowych. Wesela komunie czy inne uroczystości ...

Strona znajduje się pod adresem: http://www.restauracjaeden.com


Sala leży w dzielnicy Kowalowiec mogąca komfortowo pomieścić nawet do 100 osób. (opcjonalnie nawet do 250 osób) Posiada ona ładny ogród oraz parking. Smaczne jedzenie, elegancki wystrój, profesjonalna obsługa oraz domowa atmosfera gwarantują niezapomniane chwile i pełną satysfakcję.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.salalambada.com

Kwatera Prywatna "JURAND"
Bogumila Semberecka
ul. Chalubinskiego 20
34-500 Zakopane
tel.(0-18) 20 66 503

Strona znajduje się pod adresem: http://www.webmida.com/jurand1/

Z własnego doświadczenia wiemy, ile sił i czasu pochłania załatwienie wszystkich spraw dotyczących organizacji ślubu i wesela. Radomsko na tle kraju nie stanowi pod tym względem niestety żadnego wyjątku. Znalezienie sali weselnej odpowiadającej pod każdym względem naszym wymaganiom, graniczy niemal z cudem.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.slub.webmida.com

Firma Mida zajmuje się produkcją mebli kuchennych, szaf wnękowych oraz mebli biurowych. Aby pomóc Państwu w kompleksowym umeblowaniu pomieszczenia posiadamy również ofertę uzupełniającą, która zawiera...

Strona znajduje się pod adresem: http://www.meble.webmida.comOkna & Drzwi "Andrea" do doskonała propozycja elementów wykończeniowych do twojego Domu Firma "Andrea" profesjonalnie zajmuje sie dostawą oraz montażem drzwi i okien, a także wszystkich akcesoriów z tym związanych.

Strona znajduje się pod adresem: http://www.drzwiandrea.com/
SZYMEK Meble na wymiar Dariusz Szymański SZYMEK jest średniej wielkości firmą istniejącą od 1992r., która świadczy usługi produkcji mebli dla klientów indywidualnych oraz firm.


Strona znajduje się pod adresem: http://www.mebleszymek.com

Strona Poświęcona Nasłuchom Podchalańskim
oraz Firmie Zajmującej się montażem i naprawą instalacji Elektrycznych.
Na stronie znajdziemy między innymi całościowe tabele pasm nasłuchu różnych instytucji na Podchalu.


Strona znajduje się pod adresem: http://www.mnitka.neostrada.pl/instalacje/

Biuro Podroży Centrum Travel to nowoczesne , rozwijające sie biuro specjalizujące sie w świadczeniu kompleksowych usług turystycznych. Proponowana przez biuro oferta skierowana jest do ludzi , którzy rozumieją jak ważny jest wypoczynek.

Strona znajduje się pod adresem:
http://www.centrum-travel.com
I Inne

home portfolio projekty www promocja firm kontakt Klienci linki multimedia